Oferta franczyzowa

 

 

 

 

 

„Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam do współtworzenia sieci Office 1 w Polsce. Będę zaszczycony, jeżeli zechcą Państwo prowadzić swój biznes w oparciu o najwyższe standardy globalnej marki Office 1 Superstores International Inc.”

Mark Baccash, prezes Office 1 International

Na czym polega system franczyzy Office 1?

Od lat 90 w branży papierniczo - biurowej notowany jest ciągły wzrost produkcji oraz sprzedaży. Wartość rynku materiałów biurowo – papierniczych w Polsce szacowana jest na blisko 4 mld złotych rocznie. W porównaniu z rynkami Europy Zachodniej, polski rynek papierniczy postrzegany jest jako dynamicznie rozwijający się, posiadający szerokie perspektywy. Zjawiskiem sprzyjającym rozwojowi branży jest wzrost liczby podmiotów gospodarczych, każdego dnia powstaje około 3000 nowych firm, które stają się potencjalnym klientem branży biuro – serwis. 

Charakterystyczną cechą w branży biurowej w Polsce jest duże rozdrobnienie. Wiele sklepów papierniczo - biurowych nie przetrwa zmian na globalnym rynku. Szacuje się, że zaledwie co czwarty sklep detaliczny działa w jednej z organizacji (franczyza, ajencja, grupa zakupowa, sieć partnerska) skupiającej detalistów. Biorąc pod uwagę tendencje napływające z Zachodu, zrzeszanie się w większe grupy wydaje się więc najlepszym sposobem na osiągnięcie sukcesu na rynku. 

Uczestnictwo w sieci Office 1 to coś więcej niż udział w grupie zakupowej, jesteśmy jedyną siecią franczyzową sprzedającą materiały biurowe w Polsce! 

Będąc naszym Franczyzobiorcom zyskujesz możliwość wejścia na dynamicznie rozwijający się rynek pod międzynarodową marką ze wsparciem marketingowym oraz dostępem do korzystnych cen!

Dlaczego warto zostać Franczyzobiorcą Office 1?

Prowadzenie biznesu pod znaną marką – przynależność do dużej międzynarodowej sieci franczyzowej i prowadzenie sklepu pod rozpoznawalnym logo jest kluczem do sukcesu. Dzięki temu można osiągnąć przewagę konkurencyjną nad pojedynczymi sklepami z branży.

Wsparcie marketingowe - wejście do sieci franczyzowej Office 1 daje franczyzobiorcy sprawdzone narzędzia marketingowe, w postaci profesjonalnie wykonanych katalogów, gazetek promocyjnych, nowoczesnej strony internetowej oraz systemu szkoleń.

Atrakcyjne ceny - franczyzodawca negocjując warunki umów z dostawcami dla całej sieci osiąga dużo niższe ceny produktów, pozwala to osiągnąć wyższe marże przy jednoczesnym zadowoleniu klienta

Pomoc przy przygotowywaniu ofert przetargowych – wsparcie przy analizie SIWZ oraz możliwość negocjowania specjalnych cen do przetargów.

Wsparcie ze strony producentów – indywidualne wsparcie marketingowe dopasowane do bieżących potrzeb franczyzobiorcy obejmujące:

  • Szkolenia produktowe, podczas których można poznać ofertę producentów oraz specyfikacje ich artykułów.

  • Szkolenia sprzedażowe dotyczące technik sprzedaży, umożliwiające nabycie użytecznych umiejętności handlowych.

  • Możliwość zorganizowania wizyty u klienta ze wsparciem przedstawiciela handlowego producenta.

  • Udostępnienie klientom produktów do testowania.

  • Organizowanie akcji ulotkowych oraz dostarczanie katalogów producenta.

  • Możliwość oklejenia sklepu lub samochodu logo producenta.