O nas

Historia sieci Office 1 Superstores International Inc. miała swój początek na Florydzie w 1994 roku. Jej założyciel - Mark Baccash w ciągu kilku lat stworzył globalną firmę, obecną na wszystkich najważniejszych rynkach. Aktualnie sklepy z logo Office 1 można znaleźć między innymi w Stanach Zjednoczonych, Europie, Ameryce Południowej, Azji oraz Afryce. Obecnie posiadamy ponad 600 sklepów, w 27 krajach. Europejska centrala firmy Office 1 wraz z głównym magazynem materiałów biurowych znajduje się w Bułgarii. Firma posiada również bezpośrednie kontakty z producentami wysokiej jakości produktów z Chin, dzięki własnemu przedstawicielstwu w Szanghaju. Dodatkowym obszarem działalności Office 1 jest sprzedaż internetowa. Profesjonalne sklepy internetowe Office 1 posiadają w swojej ofercie szeroką gamę produktów, które niezbędne są w każdym biurze.

Również w Polsce przedsiębiorcy mogą działać pod silną ogólnoświatową marką, w oparciu o sprawdzone i wypracowane rozwiązania. Licencjodawcą na terenie Polski jest firma Office 1 Poland S.A. Dzięki bezpośredniej współpracy z liderami branży materiałów biurowych, nasze sklepy sprzedają towary w konkurencyjnych cenach. W ofercie posiadamy również kilkaset produktów własnych. Nasza działalność opiera się na wieloletnim doświadczeniu w rozwijaniu sieci sprzedaży na wszystkich kontynentach.  

 

Działalność każdego sklepu Office 1 obejmuje trzy obszary:

  1. Obsługa firm – Franczyzobiorcy Office 1 troszczą się, aby zapewnić Klientom stałe zaopatrzenie w materiały biurowe. Najwyższy poziom obsługi klientów biznesowych stanowi jeden z podstawowych priorytetów sieci Office 1.

  2. Usługi biuroserwisowe – kserowanie, oprawa dokumentów, mała poligrafia, laminowanie, bindowanie, druk, grawerowanie, wyrób pieczątek oraz przesyłki kurierskie - czyli kompleksowe usługi w jednym miejscu.

  3. Sprzedaż detaliczna – uzupełnieniem oferty jest sprzedaż dla klientów indywidualnych w sklepach, zlokalizowanych w centrach miast.

Silna ogólnoświatowa marka, bezpieczeństwo działalności, wspólny marketing, centralne zakupy oraz zaufanie klientów to atuty jedynej w Polsce sieci franczyzowej w branży materiałów biurowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany gotowym pomysłem na biznes i chcesz działać w dynamicznie rozwijającej się branży materiałów biurowych - udział w sieci franczyzowej Office 1 jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Zapraszamy do współpracy!
Zespół Office 1 Poland S.A.

 

Zarząd Office 1 International

 

 

 

 

Mark Baccash 

Prezes i założyciel Office 1 International Inc.

 

 

 

 

 

Radostin Kirilov 

Dyrektor Zarządzający Office 1 International Inc.

 

Office 1 na świecie (wybrane kraje):

 Szczegółowe informacje na temat sieci Office 1 International Inc w języku angielskim znajdą Państwo na stronie: http://www.office1international.com